İŞ GÜVENLİĞİ HAYATTA KALMA EĞİTİMİ

Kurumların Açık Alan Şartlarında Çalışan Personelleri İçin Özel Eğitimler

Tanıtım

İş Güvenliği Hayatta Kalma Eğitimi Hakkında

Yüksek, dağlık, ulaşılması zor arazilerde bulunan baz istasyonları, rüzgar türbinleri, şantiye alanları gibi yerler ve çevresi özellikle kışın daha tehlikeli olmaktadır. Buralara iki üç kişilik, hatta tek başlarına giden açık alan teknik personelleri kimi zaman kötü mevsim dönemlerinde mahsur kalmakta ve hayatta kalma derecesine varan durumlar yaşamaktadırlar. Bu personellere gerekebilecek kurtarma ekipleri gelene kadar kendi başlarına hayatlarını korumak ve mücadele etmeleri gerekmektedir.

Bu çalışma şekline sahip şirketlerin personellerine senelerdir İş Güvenliği Kapsamında konularına ve bölgelerine uygun şekilde hayatta kalma kursları düzenlemekteyiz. Referanslarımız arasıda Vodafone, ETC Telekomünikasyon, NRC Atık Toplama Hizmetleri, Siemens Gamesa ve Nordex Enerji gibi firmalar bulunmaktadır.

Bu kurslarımızı profesyonel hayatta kalma eğitimleri verdiğimiz organizasyonumuz HAKA HAYATTA KALMA OKULU bünyesinde düzenlemekteyiz.


Kurs Şekli ve Süresi:

Kurslar çalışma şartlarınıza göre planlanmakla birlikte zorunlu sınıf içi teorik dersler ve arazi uygulamaları yapılarak, kendi çalışma giyim ve donanımınız ile birlikte gerçekleştirilir.

Kurs Konuları:

Çalışma alanlarınızın bulunduğu ortam ve mevsime göre belirlenmekle birlikte Temel Hayatta Kalma konuları mutlaka verilir.

Eğitim Alanı Çalışmaları :

Personel yoğunluğunuza göre bizim belirleyeceğimiz bölgeye ve sizin bulunduğunuz bölgelerde gerçekleştirilir. Yine içeriğe göre uygulama konuları ve süresi belirlenir.

Süre ve Fiyat Bilgileri

Çalışma süresi kurum/kuruluşla birlikte belirlenmektedir.

Kursiyer başına 750 TL (KDV hariç)

Gerekli Bilgiler

Şirketin çalışma koşullarına göre yapılır.
Eğitime mutlaka şirketin arazi çalışmasında kullandığı giyim ve donanımı ile gelinmelidir.
Kurs Kayıt Formu »