KULÜP EĞİTMENLİĞİ HİZMETLERİ

Okul Kulüplerinde, Sportif Kulüplerde Doğa Sporları Eğitmenliği

Tanıtım

Kulüp Eğitmenliği Hizmetimiz Hakkında

Okullar, kulüpler, kurumlar ve gruplar bünyesinde açılmış, açılması plânlanan doğa sporları kursları ile ilgili kurs öğretmenliği ve eğitmenliği hizmetleri vermekteyiz.

Çocuklar ve büyükler için branşlarımız; Doğada Yaşam (hayatta kalma), doğa yürüyüşü, orienteering, doğada ilkyardım, dağcılık, navigasyon (pusula, harita ve gps) ve trekking rehberliğidir.

Özel okullar bünyesinde "Doğada Yaşam ve Orienteering" kurs öğretmenliklerini başarı ile gerçekleştirdik. (Örneğin Özel Evrim Okulları bünyesinde orienteering branşında yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz İstanbul birinciliği ve üçüncülüğünde okullarına kupa ve madalyalar ile dönmüşlerdir.)

Özel kurumlar bünyesinde "Doğada İlkyardım" kurs öğretmenliklerimiz başarı ile gerçekleştirilmiştir. (Örneğin MATEĞ/Maltepe Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş bünyesinde kaptan adaylarına ilkyardım eğitimi öğretmenliği yaptık)

Halen Şişli Terakki Vakfı Okulları Tepeören Kampüsü bünyesinde Doğada Yaşam Kulübü'ne öğretmenlik faaliyetimiz devam etmektedir.

REFERANSLARIMIZ:          

Süre ve Fiyat Bilgileri

Kurs süresi eğitmenin müfredatına ve kurumun/kuruluşun isteğine göre ortak belirlenir.

Kursun mahiyeti ve süresine göre belirlenir.

Gerekli Bilgiler

Sınıf ve eğitim yardımcı malzemeleri (projeksiyorn, projeksiyon perdesi, yazı tahtası, ve diğerleri)
Eğitmenlerimiz, doğada yaşam, trekking, klasik dağcılık, ilkyardım ve temel kurtarma konularında bilgili ve deneyimli; ayrıca kendi özel spor branşlarında da lisanslı sporculardır.